Νέο
ΑΝΑΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΟ
| Default | |
| Operating System | Windows 10 Home & Pro MAR, Windows 11 Home & Pro MAR, Ubuntu Linux, Free DOS |
| Display Size | 15.6" |
| Display Max Resolution | 1920x1080 |
| Chipset | Intel WM490 |
| Processors | Intel Core i5, i7 10th Gen |
| Ram Memory | Up to 32GB DDR4 |
| Hard Disk Drive | SSD M.2 |
| Graphics | Intel UHD Graphics |
| Weight | From 1.82 kg |
| Network Adapter | 10/100/1000 Ethernet |
| WiFi | Yes |
| Web Camera | Yes (optional) |
| Dimensions | 22.42 mm x 359.10 mm x 236.25 mm |
| Optical Disk Drive | N/A |
| USB | Two USB 3.2 Gen1 Type-A port, One USB 3.2 Type-A, One USB 3.2 Gen2 Type-C |
| Ports | 1x HDMI 2.0, One DisplayPort 1.2 port over USB Type-C, microSD card slot, uSIM card slot |
| Power Supply Adapter | Based on configuration |