ΑΝΑΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΟ
| Default | |
| Operating System | Windows 10 Home & Pro MAR, Windows 11 Home & Pro MAR, Ubuntu Linux, Free DOS |
| Display Size | 14.0" |
| Display Max Resolution | 1920x1080 |
| Chipset | Integrated with processor |
| Processors | Intel Core i5, i7 10th Gen |
| Ram Memory | Up to 32GB DDR4 SDRAM |
| Hard Disk Drive | SSD M.2 |
| Graphics | Integrated Intel Iris Xe Graphics |
| Weight | From 1.22 kg |
| Network Adapter | 1 Gigabit Ethernet |
| WiFi | Yes |
| Web Camera | Yes (optional) |
| Dimensions | 321.35mm x 208.69 mm x 17.27mm |
| Optical Disk Drive | Optional |
| USB | 2x USB Type C Thunderbol, 1x USB 3.2 Gen 1 |
| Ports | 1x HDMI 2.0, 1x uSD 4.0 Memory card reader, One Combo Mic/Headphone Jack |
| Power Supply Adapter | Based on configuration |