ΑΝΑΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΟ
| Default | |
| Operating System | Windows 10 Home & Pro, Ubuntu Linux, Free DOS |
| Display Size | 15.6" |
| Display Max Resolution | 1920 x 1080 (FHD) |
| Chipset | Integrated with processor |
| Processors | Intel i5/i7 11th generation |
| Ram Memory | (2) Two SODIMM Slots, DDR4, Up to 64 GB DDR4-3200 SDRAM |
| Hard Disk Drive | NVMe M.2 SSD |
| Graphics | Intel Iris Xe Graphics |
| Weight | Starting at 1.69 kg |
| Network Adapter | Gigabit Ethernet |
| WiFi | Yes |
| Web Camera | Optional |
| Dimensions | 35.94 x 23.67 x 1.90 cm |
| Optical Disc Drive | N/A |
| USB | 2x USB 3.2, 2 X USB Type-C |
| Ports | Headphone/microphone combo jack |
| Power Supply Adapter | 65W OR 45W |