ΑΝΑΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΟ
| Default | |
| Operating System | Windows 10 Home & Pro, Ubuntu Linux, Free DOS |
| Display Size | 15.6'' |
| Display Max Resolution | 1920 x 1080 |
| Chipset | Mobile Intel CM246 |
| Processors | 8th Generation Intel Core i5, i7 processors |
| Ram Memory | Four (4) x SODIMM slots, up to 128 GB DDR4-2667 non-ECC SDRAM, 64 GB DDR4-2667 ECC SDRAM, 64 GB DDR4-2667 non-ECC SDRAM |
| Hard Disk Drive | SSD, SATA, M2, NVMe connections |
| Graphics | Intel HD Graphics 630 |
| Weight | Starting at 2.6 kg |
| Network Adapter | 10/100/1000 |
| WiFi | Yes |
| Web Camera | Optional |
| Dimensions | 37.6 x 26.4 x 2.6 cm |
| Optical Disk Drive | N/A |
| USB | Left side: 1 USB 3.0, 1 USB 3.0, Right side: 1 USB 3.0, 2 USB 3.1 Type-C |
| Ports | 1 RJ-45, 1 HDMI 2.0, 1 power connector |
| Power Supply Adapter | 150 W Slim Smart external AC power adapter |