ΑΝΑΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΟ
| Default | |
| Operating System | Windows 10 Home & Pro, Ubuntu Linux, Free DOS |
| Display Size | 15.6'' |
| Display Max Resolution | 1920 x 1080 |
| Chipset | Intel SoC (System on Chip) platform |
| Processors | 11th Gen Intel Core i3, i5, i7 |
| Ram Memory | Up to 32GB DDR4-3200, One DDR4 SO-DIMM slot |
| Hard Disk Drive | M.2 SSD |
| Graphics | Intel UHD Graphics, Intel Iris Xe Graphics, NVIDIA GeForce MX350, NVIDIA GeForce MX450 |
| Weight | Starting at 1.7 kg |
| Network Adapter | Gigabit Ethernet, Realtek RTL8111H-CG, 1x RJ-45, supports Wake-on-LAN |
| WiFi | Yes |
| Web Camera | Optional |
| Dimensions | 365 x 240 x 18.9 mm |
| Optical Disk Drive | No Optical Drive |
| USB | 1x USB 2.0, 1x USB 3.2 Gen 1 (Always On), 1x Thunderbolt 4 / USB4® 40Gbps (support data transfer, Power Delivery 3.0 and DisplayPort™ 1.4) |
| Ports | HDMI 1.4b, |
| Power Supply Adapter | 65W or No power adapter |