ΑΝΑΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΟ
| Default | |
| Operating System | Windows 11 Home & Pro, Ubuntu Linux, Free DOS |
| Display Size | 13.3'' |
| Display Max Resolution | FHD 1920 x 1200, UHD 3840 x 2400 |
| Chipset | Integrated in the processor |
| Processors | 10th Generation Intel Core i3/i5/i7 |
| Ram Memory | Dual-channel LPDDR4 or LPDDR4X, Up to 32 GB, 3733 MT/s |
| Hard Disk Drive | M.2 2230 SSD up to 256 GB, M.2 2280 SSD up to 2 TB |
| Graphics | Intel UHD Graphics (i3/i5), Intel Iris Plus Graphics (i7) |
| Weight | 1.307 kg |
| Network Adapter | N/A |
| WiFi | Yes |
| Web Camera | Optional |
| Dimensions | 9.58 x 295.65 x 198.68 mm |
| Optical Disc Drive | N/A |
| USB | Two (2) Thunderbolt 3 USB Type-C |
| Ports | One headset (headphone and microphone combo), One microSD-card slot |
| Power Supply Adapter | 45W |