ΑΝΑΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΟ
| Default | |
| Operating System | Windows 11 Home & Pro MAR, Ubuntu Linux, Free DOS |
| Display Size | 13.3" |
| Display Max Resolution | 1920 x 1080 |
| Chipset | Intel PCH-LP |
| Processors | Intel Core i3, i5, i7 12th Gen |
| Ram Memory | Up to 32GB DDR4 SDRAM 3200 MHz |
| Hard Disk Drive | SSD M.2 |
| Graphics | Intel Iris Xe Graphics (Intel Core i5/i7 processors), Intel UHD Graphics (Intel Core i3 processor) |
| Weight | 1.20 kg (laptop) - 1.32 kg (2-in-1) |
| Network Adapter | Without RJ-45 port |
| WiFi | Yes |
| Web Camera | Optional |
| Dimensions | 305.70 x 207.50 x 16.92 mm |
| Optical Disk Drive | N/A |
| USB | 2x USB 3.2 Gen 1 port, 2x Thunderbolt 4 |
| Ports | Universal Audio Jack, HDMI, microSD-card, One wedge-shaped lock, USB Type-C power input |
| Power Supply Adapter | 60 W, 65 W or 90 W |