ΑΝΑΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΟ
| Default | |
| Operating System | Windows 11 Home & Pro MAR, Ubuntu Linux, Free DOS |
| Display Size | 15.6" |
| Display Max Resolution | FHD 1920 x 1080 |
| Chipset | Intel SoC (System on Chip) platform |
| Processors | 10th Generation Intel Core i3/i5/i7 |
| Ram Memory | Up to 16GB DDR4-2666, One DDR4 SO-DIMM slot |
| Hard Disk Drive | HDD, SSD M2 |
| Graphics | Intel UHD Graphics |
| Weight | Around 1.9 kg |
| Network Adapter | Gigabit Ethernet, Realtek RTL8111GUS |
| WiFi | Yes |
| Web Camera | Optional |
| Dimensions | 368 x 245 x 18.9 mm |
| Optical Disk Drive | N/A |
| USB | 1x USB 2.0, 2x USB 3.1 Gen 1, 1x USB-C 3.1 Gen 1 |
| Ports | HDMI, RJ-45, Headphone/microphone combo jack |
| Power Supply Adapter | 45 W or 65 W |