Νέο
ΑΝΑΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΟ
| Default | |
| Operating System | Windows 11 Home & Pro MAR, Ubuntu Linux, Free DOS |
| Display Size | 13.3" |
| Display Max Resolution | 1920 x 1080 |
| Chipset | Intel PCH-LP |
| Processors | Intel Core i5/i7 12th Gen |
| Ram Memory | Up to 32GB DDR4, 3200 MT/s, integrated, dual-channel |
| Hard Disk Drive | SSD M2 |
| Graphics | Intel Iris Xe Graphics |
| Weight | 1.13 kg (Carbon Fiber) |
| Network Adapter | Without RJ-45 port |
| WiFi | Yes |
| Web Camera | Optional |
| Dimensions | 306.50 x 199.95 x 16.96-18.36 mm (Carbon Fiber) |
| Optical Disk Drive | N/A |
| USB | 2x USB Type-C Thunderbolt 4.0, 1x USB 3.2 Gen 1 |
| Ports | One universal audio port, HDMI, wedge-shaped lock slot |
| Power Supply Adapter | 60 W, 65 W or 90 W |