ΑΝΑΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΟ
| Default | |
| Operating System | Windows 11 Home & Pro, Ubuntu Linux, Free DOS |
| Display Size | 15.6'' |
| Display Max Resolution | 3840 x 2160 |
| Chipset | Intel SoC (System on Chip) platform |
| Processors | 10th Gen Intel Core i5,i7 |
| Ram Memory | 1 SO-DIMM slot, Up to 48GB (16GB soldered + 32GB SO-DIMM), DDR4-2666 |
| Hard Disk Drive | SSD M2 |
| Graphics | Intel UHD Graphics |
| Weight | 1.81 kg |
| Network Adapter | Gigabit Ethernet, Intel Ethernet Connection I219-LM (vPro models) / I219-V (non-vPro models) |
| WiFi | Yes |
| Web Camera | Optional |
| Dimensions | 365.8 x 248 x 19.1 mm |
| Optical Disk Drive | No Optical Drive |
| USB | 1x USB 3.2 Gen 1, 1x USB 3.2 Gen 1 (Always On) |
| Ports | HDMI 1.4b, RJ-45, Headphone / microphone combo jack, Smart card reader (Optional) |
| Power Supply Adapter | 45W or 65W |