ΑΝΑΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΟ
| Default | |
| Operating System | Windows 11 Home & Pro, Ubuntu Linux, Free DOS |
| Display Size | 15.6'' |
| Display Max Resolution | 1920 x 1080 Optional |
| Chipset | Intel SoC (System on Chip) platform |
| Processors | 8th Gen Intel Core i5, i7 |
| Ram Memory | Up to 32GB DDR4 2400 Mhz, dual-channel capable, two DDR4 SO-DIMM sockets |
| Hard Disk Drive | HDD, SSD, SSD M2 |
| Graphics | Intel UHD Graphics 620 |
| Weight | starting at 1.95 kg |
| Network Adapter | Non-vPro model: Intel Ethernet Connection I219-V, vPro model: Intel Ethernet Connection I219-LM |
| WiFi | Yes |
| Web Camera | Optional |
| Dimensions | 365.8 x 252.8 x 19.95 mm |
| Optical Disk Drive | No Optical Drive |
| USB | 2x USB 3.1 Gen 1 (1x Always On), 1x USB-C 3.1 Gen 1, 1x USB-C 3.1 Gen 2 |
| Ports | HDMI, RJ-45, nano-SIM card slot (WWAN models), headphone / microphone combo jack, 4-in-1 reader, side docking connector |
| Power Supply Adapter | 45W or 65W |