ΑΝΑΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΟ
| Default | |
| Operating System | Windows 11 Home & Pro, Ubuntu Linux, Free DOS |
| Display Size | 15.6 '' |
| Display Max Resolution | 1920 x 1080 |
| Chipset | SoC - System on Chip |
| Processors | Intel Core i3/i5/i7 10th & 11th Gen |
| Ram Memory | 2 SODIMM slots, Up to 16 GB DDR4-2666 |
| Hard Disk Drive | HDD or SSD M2 |
| Graphics | Integrated: Intel Iris Plus Graphics, Intel UHD Graphics 600/605, Intel Iris Xe Graphics |
| Weight | Starting at 1.74 kg |
| Network Adapter | Realtek RTL8111HSH-CG 10/100/1000 GbE NIC |
| WiFi | Yes |
| Web Camera | Optional |
| Dimensions | 35.8 x 24.2 x 1.99 cm |
| Optical Disk Drive | N/A |
| USB | 2x Super Speed USB Type-A 5Gbps signaling rate, 1x SuperSpeed USB Type-C 5Gbps signaling rate |
| Ports | RJ-45, headphone/microphone combo, AC power |
| Power Supply Adapter | 45 W or 65W |