ΑΝΑΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΟ
| Default | |
| Operating System | Windows 11 Home & Pro MAR, Ubuntu Linux, Free DOS |
| Display Size | 14 '' |
| Display Max Resolution | 1366 x 768 |
| Chipset | Integrated with processor |
| Processors | Intel Core i5/i7 8th Gen |
| Ram Memory | Up to 32 GB DDR4-2400 SDRAM |
| Hard Disk Drive | HDD or SSD M2 |
| Graphics | Intel UHD graphics 620 |
| Weight | Starting at 1.6 kg |
| Network Adapter | Realtek RTL8111HSH-CG 10/100/1000 GbE NIC |
| WiFi | Yes |
| Web Camera | Optional |
| Dimensions | 32.42 x 23.77 x 1.8 cm |
| Optical Disk Drive | N/A |
| USB | 1x USB 3.1 Type-C Gen 1, 1x USB 2.0, 2x USB 3.1 |
| Ports | HDMI, RJ-45, AC power, Headphone/microphone combo jack |
| Power Supply Adapter | 45 W or 65 W |