ΑΝΑΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΟ
| Default | |
| Operating System | Windows 11 Home & Pro, Ubuntu Linux, Free DOS |
| Display Size | 15.6'' |
| Display Max Resolution | 1920 x 1080 optional |
| Chipset | Integrated with processor |
| Processors | 10th generation Intel Core i5, i7 Processors |
| Ram Memory | Up 32 GB DDR4-2400 SDRAM |
| Hard Disk Drive | HDD or SSD or M2 |
| Graphics | UHD Graphics 620 |
| Weight | 2 kg |
| Network Adapter | Realtek 10/100/1000 GbE |
| WiFi | Yes |
| Web Camera | Optional |
| Dimensions | 36.49 x 25.69 x 1.9 cm |
| Optical Disc Drive | No Optical Drive |
| USB | 1 USB 3.1 Type-C Gen 1, 2 USB 3.1 Gen 1, 1 USB 2.0 (Power Port) |
| Ports | 1 RJ-45, 1 headphone/microphone combo, 1 HDMI, 1 AC power |
| Power Supply Adapter | 65 W or 45W |