ΑΝΑΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΟ
| Default | |
| Operating System | Windows 11 Home & Pro, Ubuntu Linux, Free DOS |
| Display Size | 15.6 '' |
| Display Max Resolution | 1920 x 1080 |
| Chipset | Integrated with processor |
| Processors | Intel Core i3, i5 11th Gen |
| Ram Memory | Up to 32 GB DDR4-3200 SDRAM |
| Hard Disk Drive | Supports M.2 SSD |
| Graphics | Intel Iris Xe Graphics |
| Weight | 1.74 kg |
| Network Adapter | 10/100/1000 Ethernet |
| WiFi | Yes |
| Web Camera | Optional |
| Dimensions | 35.94 x 23.67 x 1.98 cm |
| Optical Disk Drive | N/A |
| USB | (1) USB 3.1 Gen 2 Type-C, (3) USB 3.1 Gen 1 Type-A |
| Ports | HDMI, RJ-45, Headphone/microphone combo jack |
| Power Supply Adapter | 45 W or 65W |