ΑΝΑΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΟ
| Default | |
| Operating System | Windows 11 Home & Pro, Ubuntu Linux, Free DOS |
| Display Size | 15.6 '' |
| Display Max Resolution | 1920 x 1080 |
| Chipset | Intel Integrated SoC |
| Processors | Intel Core i5/i7 10th Gen |
| Ram Memory | 2 SODIMM, supports dual channel, Up to 64 GB DDR4-2666 non-ECC SDRAM |
| Hard Disk Drive | M2 SSD NVMe |
| Graphics | Integrated: Intel UHD Graphics |
| Weight | Starting at 1.75 kg |
| Network Adapter | No RJ-45 port |
| WiFi | Yes |
| Web Camera | Optional |
| Dimensions | 35.95 x 23.36 x 1.92 cm |
| Optical Disk Drive | N/A |
| USB | 1x USB 3.1 Gen 1 (charging), 2x USB Type-C (Thunderbolt 3) |
| Ports | headphone/microphone combo, power connector, HDMI |
| Power Supply Adapter | 45 W or 65W |