ΑΝΑΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΟ
| Default | |
| Operating System | Windows 11 Home & Pro, Ubuntu Linux, Free DOS |
| Display Size | 13.3'' |
| Display Max Resolution | 1920 x 1080 |
| Chipset | Intel SoC (System on Chip) platform |
| Processors | 8th Gen Intel Core i3/i5/i7 |
| Ram Memory | Two (2) SO-DIMM slots, Up to 32GB DDR4-2133/2400 |
| Hard Disk Drive | M2 SSD, NVMe |
| Graphics | Intel UHD Graphics Integrated Shared DirectX 12 |
| Weight | 1.46 kg |
| Network Adapter | Gigabit Ethernet, Intel Ethernet Connection I219-V (non-vPro models), I219-LM (vPro models) - RJ45 via optional ThinkPad Ethernet Extension |
| WiFi | Yes |
| Web Camera | Optional |
| Dimensions | 321.8 x 224.2 x 18.8 mm |
| Optical Disc Drive | No Optical Drive |
| USB | 2 x USB 3.1 Gen 1, 2x USB-C 3.1 Gen 1 |
| Ports | HDMI, headphone/microphone combo jack, microSD card reader |
| Power Supply Adapter | 45W or 65W |