ΑΝΑΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΟ
| Default | |
| Operating System | Windows 11 Home & Pro MAR, Ubuntu Linux, Free DOS |
| Display Size | 15.6" |
| Display Max Resolution | 1920x1080 |
| Chipset | Intel CM246 Chipset |
| Processors | Intel Core i7 9th Gen |
| Ram Memory | 2 slots supporting up to 32GB DDR4 2666 MHz |
| Hard Disk Drive | HDD, SSD M.2 |
| Graphics | NVIDIA MX150 |
| Weight | From 1.88 kg |
| Network Adapter | 10/100/1000 Ethernet |
| WiFi | Yes |
| Web Camera | Yes (optional) |
| Dimensions | 359.1 mm x 21.9 mm x 236.3 mm |
| Optical Disk Drive | N/A |
| USB | 1x USB Type C, 3x USB 3.1 Gen 1 |
| Ports | 1x HDMI 2.0, 1x RJ-45, 1x external uSIM card tray option, 1x uSD 4.0 Memory card reader, 1x Optional Contacted SmartCard Reader |
| Power Supply Adapter | Based on configuration |