ΑΝΑΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΟ
| Default | |
| Operating System | Windows 11 Home & Pro MAR, Ubuntu Linux, Free DOS |
| Display Size | 15.6" |
| Display Max Resolution | FHD 1920 x 1080 |
| Chipset | Ιntegrated with processor |
| Processors | Intel Core i3/i5/i7 13th Gen |
| Ram Memory | 2 SODIMM slots, Up to 32 GB DDR4-3200 |
| Hard Disk Drive | SSD M.2 |
| Graphics | Intel UHD Graphics (Intel Core i3), Intel Iris Xe Graphics (Intel Core i5/i7) |
| Weight | Starting at 1.79 kg |
| Network Adapter | Realtek RTL8111HSH 10/100/1000 Integrated NIC |
| WiFi | Yes |
| Web Camera | Optional |
| Dimensions | 35.94 x 23.39 x 1.99 cm |
| Optical Disk Drive | N/A |
| USB | 2x SuperSpeed USB Type-C 10Gbps signaling rate, 2x SuperSpeed USB Type-A 5Gbps signaling rate |
| Ports | HDMI, RJ-45, Headphone/microphone combo jack, AC power |
| Power Supply Adapter | 45 W or 65W |