ΑΝΑΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΟ
| Default | |
| Operating System | Windows 10 Home & Pro MAR, Ubuntu Linux, Free DOS |
| Display Size | 14" |
| Display Max Resolution | 1366 x 768 or 1920 x 1080 |
| Chipset | Intel SoC |
| Processors | Intel Cel 3965U, Intel Core i3, Intel Core i5 G7 |
| Ram Memory | (2) two Slots, DDR4, Up to 32GB |
| Hard Disk Drive | Up to 512 GB PCIe SSD, Up to 1 TB HDD |
| Graphics | Integrated Intel HD 620 Graphics |
| Weight | Starting at 1.68 kg |
| Network Adapter | 1 Gigabit Ethernet |
| WiFi | Yes |
| Web Camera | Optional |
| Dimensions | 335mm x 235mm x 22.5mm |
| Optical Disk Drive | N/A |
| USB | 3Two USB 3.1 Gen 1, two USB 3.1 Type-C Gen 1 |
| Ports | RJ-45, HDMI, headphone / microphone combo jack, microSD card reader |
| Power Supply Adapter | 65 W |