ΑΝΑΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΟ
| Default | |
| Operating System | Windows 10 Home & Pro MAR, Windows 11 Home & Pro MAR, Ubuntu Linux, Free DOS |
| Display Size | 14.0" |
| Display Max Resolution | 1920 x 1080 |
| Chipset | Integrated with processor |
| Processors | Intel Core i3, i5, i7 10th Gen & Intel Core i5 8th Gen |
| Ram Memory | Two SoDIMM slots, Up to 32GB DDR4 SDRAM |
| Hard Disk Drive | SATA HDD, SSD M.2 |
| Graphics | Intel UHD Graphics |
| Weight | up to 1.47 kg |
| Network Adapter | 10/100/1000 Mbps |
| WiFi | Yes |
| Web Camera | Yes (optional) |
| Dimensions | 21.18 mm x 323.05 mm x 216 mm |
| Optical Disk Drive | N/A |
| USB | Two USB 3.1 Type-A port, One USB 3.1 Type-A with PowerShare port |
| Ports | One headset port, RJ-45, One HDMI 1.4b port, One DisplayPort 1.2 port over USB Type-C, microSD card slot, uSIM card slot |
| Power Supply Adapter | 65 W or 90 W |