Νέο
ΑΝΑΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΟ
| Default | |
| Operating System | Windows 11 Home & Pro MAR, Ubuntu Linux, Free DOS |
| Display Size | 13.3" |
| Display Max Resolution | 1920 x 1080 |
| Chipset | Integrated on the system board |
| Processors | Intel Core i3 7th & Core i5 8th Gen, Intel Pentium 4415U, Intel Core i3-6006U |
| Ram Memory | Two SODIMM slots, Up to 16 GB DDR4 2133 MHz (6th Gen & 7th Gen) /2400 MHz (8th Gen) |
| Hard Disk Drive | HDD or SSD M2 |
| Graphics | Intel HD Graphics 510 – Intel Pentium, Intel HD Graphics 520 – Intel Core i3/i5 |
| Weight | 1.57kg |
| Network Adapter | No RJ-45 port |
| WiFi | Yes |
| Web Camera | Optional |
| Dimensions | 19.5-20.4 x 324 x 224.8 mm |
| Optical Disc Drive | N/A |
| USB | 1x USB Type C, 1x USB 3.1 Gen 1-Type A with PowerShare, 1x USB 2.0 |
| Ports | Stereo headset/mic combo, HDMI |
| Power Supply Adapter | 45 W |