ΑΝΑΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΟ
| Default | |
| Operating System | Windows 11 Home & Pro MAR, Ubuntu Linux, Free DOS |
| Chipset | Intel B460 |
| Hard Drive | HDD, SSD M2 |
| Memory Support | Two (2) DIMM slots, Up to 64GB, 2666MHz DDR4 Memory |
| Processors | Intel 10th generation Core i3/i5, Intel Celeron G5900, Intel Pentium G6400, Intel Pentium G6500 |
| Removable Media | Optional |
| Expansion Bays | 1 x 3.5" or 1 x 2.5" HDD, 1 x slim ODD |
| Expansion Slots | 1 x half-height PCIe x16 Gen 3 slot, 1 x half-height PCIe x1 Gen 3 slot, 1 x M.2 2230 slot for WiFi and Bluetooth card, 1 x M.2 slot for 2280 PCIe solid-state drive/Optane or 2230 PCIe solid-state drive |
| Graphics | Intel UHD Graphics 610/630 |
| Weight | 5.02 kg |
| Audio | Realtek ALC3246 |
| Communications | Realtek RTL8111HSD-CG Ethernet LAN, 10/100/1000 Mbps |
| Dimensions | 29.0 x 9.26 x 29.28 cm |
| I/O Ports | Front: 2 x USB 2.0 ports, 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A ports, Rear: 2 x USB 2.0 ports with Smart Power On, 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A ports, RJ-45, Universal Audio Jack, Line-in/out retasking audio port, DisplayPort 1.4, HDMI 1.4 port, Kensington security-cable slot |
| Power | 200 W |