ΑΝΑΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΟ
| Default | |
| Operating System | Windows 10 Home & Pro MAR, Ubuntu Linux, Free DOS |
| Chipset | Intel Q45 Express Chipset w/ICH10DO |
| Hard Drive | SATA 7200rpm or SSD |
| Memory Support | Two (2) DIMM slots , Up to 4 GB DDR3 |
| Processors | Intel Core 2 Duo, Intel Core 2 Quad |
| Removable Media | DVD-ROM/RW Slim line |
| Expansion Bays | Internal: One (1) 2.5-inch |
| Expansion Slots | N/A |
| Graphics | Integrated Intel GMA 4500 |
| Weight | 3.2 kg |
| Audio | ADI 1984A High Definition Audio Codec |
| Communications | Intel 82567LM Gigabit Ethernet |
| Dimensions | 23.9 x 23.6 x 6.5 cm |
| I/O Ports | Front: Two (2) USB 2.0, Audio I/O, Rear: Five (5) USB 2.0, Serial, eSATA, RJ-45, VGA, DP, Audio I/O |
| Input Devices | Standard Keyboard, Mouse (USB) |
| Power | 180W |