ΑΝΑΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΟ
| Default | |
| Operating System | Windows 10 Home & Pro MAR, Windows 11 Home & Pro MAR, Ubuntu Linux, Free DOS |
| Display Size | 13.3" |
| Display Max Resolution | 1920 x 1080 |
| Chipset | Integrated with processor |
| Processors | Intel Core i5, i7 10th Gen |
| Ram Memory | Up to 32GB DDR4 SDRAM |
| Hard Disk Drive | SSD M.2 |
| Graphics | Integrated Intel UHD Graphics |
| Weight | From 1.32 kg |
| Network Adapter | 1 Gigabit Ethernet |
| WiFi | Yes |
| Web Camera | Yes (optional) |
| Dimensions | 306.5 mm x 203.19 mm x 18.27mm |
| Optical Disk Drive | N/A |
| USB | 2x USB Type C Thunderbolt, 1x USB 3.2 Gen 1 |
| Ports | HDMI 2.0, Memory card reader, Universal Audio Jack |
| Power Supply Adapter | Based on configuration |