ΑΝΑΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΟ
| Default | |
| Operating System | Windows 11 Home & Pro MAR, Ubuntu Linux, Free DOS |
| Display Size | 13.3" |
| Display Max Resolution | 1366 x 768 or 1920 x 1080 |
| Chipset | Intel SoC (System on Chip) platform |
| Processors | Intel Celeron, Intel Core i3, i5, i7 10th Gen |
| Ram Memory | Memory soldered to systemboard, no slots (4GB model), Memory soldered to systemboard, no slots, dual-channel (8GB or 16GB models) |
| Hard Disk Drive | : SSD M2 |
| Graphics | Intel UHD Graphics in processor |
| Weight | Around 1.38 kg |
| Network Adapter | Gigabit Ethernet, Intel Ethernet Connection I219-LM (vPro models), Gigabit Ethernet, Intel Ethernet Connection I219-V (non-vPro models) |
| WiFi | Yes |
| Web Camera | Optional |
| Dimensions | 311.5 x 219 x 17.6 mm |
| Optical Disk Drive | N/A |
| USB | 2x USB 3.1 Gen 1, 2x USB-C 3.1 Gen 1 |
| Ports | HDMI, microSD card reader, Ethernet extension connector |
| Power Supply Adapter | 45 W or 65 W |