Νέο
ΑΝΑΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΟ
| Default | |
| Operating System | Windows 11 Home & Pro MAR, Ubuntu Linux, Free DOS |
| Display Size | 15.0" |
| Display Max Resolution | 2496 x 1664 |
| Chipset | N/A |
| Processors | Intel Core i5-1035G7, AMD Ryzen 5/7 |
| Ram Memory | Up to 16 GB DDR4 |
| Hard Disk Drive | SSD |
| Graphics | Intel Iris Plus Graphics, AMD Radeon Vega 9, AMD Radeon RX Vega 11 |
| Weight | 1.542 kg |
| Network Adapter | Without RJ-45 port |
| WiFi | Yes |
| Web Camera | Optional |
| Dimensions | 339,5 x 244 x 14,69 mm |
| Optical Disc Drive | N/A |
| USB | 1 x USB-C, 1 x USB-A |
| Ports | 3.5mm headphone jack, 1 x Surface Connect port |
| Power Supply Adapter | 65 W |