ΑΝΑΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΟ
| Default | |
| Operating System | Windows 11 Home & Pro, Ubuntu Linux, Free DOS |
| Display Size | 15.6 '' |
| Display Max Resolution | 1920 x 1080 |
| Chipset | Intel Integrated SoC |
| Processors | Intel Core i5/i7 11th Gen |
| Ram Memory | 2 SODIMM, supports dual channel, Up to 64 GB DDR4-3200 non-ECC SDRAM |
| Hard Disk Drive | M2 SSD NVMe |
| Graphics | Integrated: Intel Iris Xe Graphics |
| Weight | Starting at 1.7 kg |
| Network Adapter | No RJ-45 port |
| WiFi | Yes |
| Web Camera | Optional |
| Dimensions | 35.95 x 23.36 x 1.92 cm |
| Optical Disk Drive | N/A |
| USB | 1x SuperSpeed USB Type-A 5Gbps signaling rate (charging), 2x Thunderbolt 4 with USB4 Type-C 40Gbps signaling rate (USB Power Delivery, HP Sleep and Charge) |
| Ports | headphone/microphone combo, power connector, HDMI |
| Power Supply Adapter | 45 W or 65W |