Νέο
ΑΝΑΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΟ
| Default | |
| Operating System | Windows 10 Home & Pro MAR, Windows 11 Home & Pro MAR, Ubuntu Linux, Free DOS |
| Display Size | 14.0" |
| Display Max Resolution | 1920 x 1080 |
| Chipset | Integrated with the Processor |
| Processors | Intel Core i5 8th Gen |
| Ram Memory | Up to 32GB DDR4 SDRAM |
| Hard Disk Drive | SSD,SSD M.2, HDD |
| Graphics | Integrated Intel Graphics 620 |
| Weight | 1.67 kg |
| Network Adapter | 1 Gigabit Ethernet |
| WiFi | Yes |
| Web Camera | Yes (optional) |
| Dimensions | 330.3 mm x 238 mm x 1.86 cm |
| Optical Disk Drive | N/A |
| USB | One USB 2.0, Two USB 3.1 Gen 1, One USB Type?C |
| Ports | One VGA and HDMI 1.4 port, RJ-45 |
| Power Supply Adapter | N/A |