ΑΝΑΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΟ
STORAGE DAE HP D2700 STORAGEWORKS AJ941 4xSAS 6GB/25x2.5"
291,40€
Χωρίς ΦΠΑ: 235,00€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: AL0075255
- Βάρος: 10.00kg
- SKU: 0.075.255
| Default | |
| Form Factor | Rack 2U |
| Host interface | SAS 6G |
| Capacity (Max) | Up to 30 TB |
| Number of drives | 25 x SFF (none included) |
| Storage controller | Dual SAS 6G |
| Number of PSU | 2 x 750W |
| Other Connectivity | None |
| Weight | 18 kg |
| Rails | Not included |
| Dimensions | 56.7 x 45 x 8.8 cm |