ΑΝΑΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΟ
DAE EMC VNXe 3100 6x1TB/5x2TB/SAS
1.362,45€
Χωρίς ΦΠΑ: 1.098,75€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: AL1052136
- Βάρος: 50.00kg
- SKU: 1.052.136
| Default | |
| Form Factor | Rack 4U (3U enclosure & 1U SPS) |
| Host interface | FC 8 Gb / SAS 6G |
| Capacity (Max) | Up to 225 TB |
| Number of drives | 25 x 900GB SFF SAS 10k |
| Storage controller | 4 x 8 GB FC / 2 x SAS 6G per controller |
| Number of PSU | 2 x 1.2KW |
| Other Connectivity | None (iSCSI (1/10G) module supported) |
| Weight | 55 kg |
| Rails | Included |
| Dimensions | 61.6 x 44.5 x 18 cm |