ΑΝΑΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΟ
| Default | |
| Chasis | 4U tower |
| RAM | 1 x 16GB, Up to 1 TB |
| PSU | 2 x 500 W |
| RAM Slots | 24 DIMMs slots, DDR4 |
| CPU | 1 x Intel Xeon GOLD 6138, FCLGA3647 |
| Internal Storage (max) | Up to 24 x 2.5” |
| PCI Slots | 2 PCIe 3.0 x 8, 2 PCIe 3.0 x 16 |
| USB | Front: 2 x USB 3.0, Back: 2 x USB 3.0, Internal: 1 x USB 3.0, 1 x USB 2.0 |
| HDD bays | - |
| On board network | NIC 1GB 4p |
| Internal Raid Controllers | P408I-A 2GBwB |