ΑΝΑΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΟ
| Default | |
| Operating System | Windows 11 Home & Pro MAR, Ubuntu Linux, Free DOS |
| Display Size | 13.3 '' |
| Display Max Resolution | 1366 x 768 or 1920 x 1080 |
| Chipset | Integrated with processor |
| Processors | Intel Core i5 8th Gen |
| Ram Memory | Up to 32 GB DDR4-2400 SDRAM, 2 SODIMM |
| Hard Disk Drive | SATA,M.2 SATA, |
| Graphics | HD Graphics 620 |
| Weight | Starting at 1.49 kg |
| Network Adapter | Realtek RTL8111HSH Gigabit Ethernet |
| WiFi | Yes |
| Web Camera | HD camera; HD IR webcam |
| Dimensions | 32.6 x 23.4 x 1.98 cm |
| Optical Disk Drive | No Optical Drive |
| USB | 1 USB 3.1 Type-C, 2 USB 3.1 Gen 1 |
| Ports | 1 AC power, 1 headphone/microphone combo jack, 1 RJ-45, 1 VGA, 1 HDMI |
| Power Supply Adapter | 65 W or 45 W |