Νέο
ΑΝΑΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΟ
NB GA SURFACE 3 TCH I5-1035G7/13.5/8GB/256SSD/COA/CAM
647,14€
Χωρίς ΦΠΑ: 521,89€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: AL1089172
- Βάρος: 4.00kg
- SKU: 1.089.172
| Default | |
| Operating System | Windows 10 Home & Pro MAR, Ubuntu Linux, Free DOS |
| Display Size | 13.5" |
| Display Max Resolution | 2256 x 1504 |
| Chipset | N/A |
| Processors | Intel Core i5, i7 10th Gen |
| Ram Memory | 8GB/16GB LPDDR4X, 3733MHz |
| Hard Disk Drive | SSD |
| Graphics | Intel Iris Plus Graphics |
| Weight | Matte Black and Sandstone: 1,310 kg, Platinum and Cobalt Blue: 1,250 kg |
| Network Adapter | 1 Gigabit Ethernet |
| WiFi | Yes |
| Web Camera | Optional |
| Dimensions | 308 mm x 223 mm x 14.51 mm |
| Optical Disc Drive | N/A |
| USB | 1 x USB-C, 1 x USB-A |
| Ports | 3.5mm headphone jack, 1 x Surface Connect port |
| Power Supply Adapter | 60+5W |