ΑΝΑΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΟ
| Default | |
| Operating System | Windows 11 Home & Pro MAR, Ubuntu Linux, Free DOS |
| Display Size | 13.3" |
| Display Max Resolution | 1920 x 1080 |
| Chipset | Tiger Lake U PCH |
| Processors | Intel Core i5/i7 11th Gen |
| Ram Memory | Up to 32GB Dual-channel LPDDR4x |
| Hard Disk Drive | SSD M2 |
| Graphics | Intel Iris Xe Graphics |
| Weight | From 1.12 kg |
| Network Adapter | No RJ-45 port |
| WiFi | Yes |
| Web Camera | Optional |
| Dimensions | From 16.40 x 306.50 x 199.50 mm |
| Optical Disk Drive | N/A |
| USB | 1xUSB 3.2 Gen 1, 2x Thunderbolt 4 |
| Ports | Universal audio jack, HDMI, microSD-card |
| Power Supply Adapter | 65 W or 90 W |