ΑΝΑΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΟ
| Default | |
| Operating System | Windows 11 Home & Pro, Ubuntu Linux, Free DOS |
| Display Size | 13.3" |
| Display Max Resolution | 1920 x 1080 (FHD) |
| Chipset | System on Chip (SoC) |
| Processors | Intel i3/i5/i7 11th generation |
| Ram Memory | (2) Two SODIMM Slots, Up to 32 GB DDR4-3200 |
| Hard Disk Drive | NVMe M.2 SSD |
| Graphics | Integrated: Intel Iris Xe Graphics, Intel UHD Graphics |
| Weight | Starting at 1.28 kg |
| Network Adapter | No RJ-45 port |
| WiFi | Yes |
| Web Camera | Optional |
| Dimensions | 30.69 x 20.84 x 1.59 cm |
| Optical Disc Drive | N/A |
| USB | 2x Super Speed USB Type-A 5Gbps signaling rate (1 charging, 1 power), 1x SuperSpeed USB Type-C 10Gbps signaling rate |
| Ports | headphone/microphone combo, HDMI, AC power |
| Power Supply Adapter | 45 W or 65 W |