ΑΝΑΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΟ
| Default | |
| Operating System | Windows 11 Home & Pro MAR, Ubuntu Linux, Free DOS |
| Display Size | 14.0" |
| Display Max Resolution | 1920 x 1080 |
| Chipset | Intel PCH-LP |
| Processors | Intel System-on-Chip (SoC) |
| Ram Memory | Up to 40GB GB DDR4 SoDIMM |
| Hard Disk Drive | SSD M2 NVMe |
| Graphics | Intel Iris Xe Graphics |
| Weight | 1.45kg |
| Network Adapter | Gigabit Ethernet |
| WiFi | Yes |
| Web Camera | optional |
| Dimensions | 32.34 x 21.56 x 1.92 cm |
| Optical Disk Drive | N/A |
| USB | 1x USB 2.0 Type-A, 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C, 2x USB 3.2 Gen 2 Type-A, 1x Thunderbolt 4 |
| Ports | HDMI, VGA, 3.5mm Combo Audio Jack, RJ-45, |
| Power Supply Adapter | 65 W |