ΑΝΑΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΟ
| Default | |
| Operating System | Windows 10 Home & Pro MAR, Ubuntu Linux, Free DOS |
| Display Size | 14.0" |
| Display Max Resolution | 1920 x 1080(optional), 1366 x 768 |
| Chipset | Integrated with processor |
| Processors | Intel Core i5, i7 6th & 7th Gen |
| Ram Memory | Two (2) slots, Up to 32 GB DDR4L 2133 Mhz |
| Hard Disk Drive | Up to 512GB M.2 SSD, up to 1TB M.2 PCIe, up to 512GB M.2 PCIe SED SSD |
| Graphics | Intel Integrated HD Graphics GT2 |
| Weight | 1.36 kg |
| Network Adapter | Ethernet |
| WiFi | Yes |
| Web Camera | Yes |
| Dimensions | 33.1 x 22.1 x 1.84 cm |
| Optical Disc Drive | N/A |
| USB | Three (3) USB 3.0 |
| Ports | DisplayPort over USB Type C with Thunderbolt Options, HDMI, RJ-45, U-SD/U Sim, Audio I/O, Optional WiGig Dock |
| Power Supply Adapter | 45 W |