ΑΝΑΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΟ
| Default | |
| Operating System | Windows 11 Home & Pro MAR, Ubuntu Linux, Free DOS |
| Display Size | 15.6" |
| Display Max Resolution | 1920 x 1080 |
| Chipset | Integrated |
| Processors | Intel Core i3, i5, i7 7th & 8th Gen |
| Ram Memory | max 32 GB, 2 Memory slot(s) SO DIMM (DDR4, 2400 MHz) |
| Hard Disk Drive | SSD M.2 or SSD |
| Graphics | Intel HD Graphics |
| Weight | From 1.88 Kg |
| Network Adapter | 1 Gigabit Ethernet |
| WiFi | Yes |
| Web Camera | Optional |
| Dimensions | 20.6 x 250.6 x 376 mm |
| Optical Disc Drive | N/A |
| USB | Three (3) USB 3.1 |
| Ports | VGA, DisplayPort over Type-C, HDMI, RJ-45, Audio I/O |
| Power Supply Adapter | Based on configuration |