ΑΝΑΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΟ
| Default | |
| Operating System | Windows 11 Home & Pro, Ubuntu Linux, Free DOS |
| Display Size | 15.6'' |
| Display Max Resolution | 1920 x 1080 |
| Chipset | Intel WM490 |
| Processors | 10th Generation Intel Core i5, i7, i9, Intel Xeon |
| Ram Memory | Two (2) x SODIMM slots, Up to 64 GB DDR4-3200 non-ECC SDRAM, 32 GB DDR4-2666 ECC SDRAM, Transfer rates up to 2933 MT/s on nECC memory and 2666 MT/s on ECC memory |
| Hard Disk Drive | SSD M2 |
| Graphics | Integrated: Intel UHD Graphics |
| Weight | Starting at 1.89 kg |
| Network Adapter | Integrated Intel I219-LM GbE, vPro, Integrated Intel I219-V GbE, non-vPro |
| WiFi | Yes |
| Web Camera | Optional |
| Dimensions | 35.94 x 23.39 x 2.28 cm |
| Optical Disc Drive | N/A |
| USB | 1x SuperSpeed USB Type-A 5Gbps signaling rate (charging) |
| Ports | RJ-45, HDMI, headphone/microphone combo |
| Power Supply Adapter | 120W or 150W |