ΑΝΑΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΟ
| Default | |
| Operating System | Windows 11 Home & Pro, Ubuntu Linux, Free DOS |
| Display Size | 15.6'' |
| Display Max Resolution | 1920 x 1080 |
| Chipset | Intel WM490 |
| Processors | 10th Generation Intel Core i5, i7, i9, Intel Xeon |
| Ram Memory | Up to 32 GB DDR4-2933 non-ECC SDRAM. Memory soldered down. Supports dual channel memory. |
| Hard Disk Drive | SSD M2 |
| Graphics | Integrated: Intel UHD Graphics |
| Weight | Starting at 1.74 kg |
| Network Adapter | No RJ-45 port |
| WiFi | Yes |
| Web Camera | Optional |
| Dimensions | 35.4 x 23.46 x 1.79 cm (non-touch), 35.4 x 23.46 x 1.75 cm (touch) |
| Optical Disc Drive | N/A |
| USB | 2x SuperSpeed USB Type-C, 1x SuperSpeed USB Type-A |
| Ports | power connector, HDMI or Mini DisplayPort, headphone/microphone combo |
| Power Supply Adapter | 150W or 200W |