ΑΝΑΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΟ
| Default | |
| Operating System | Windows 11 Home & Pro, Ubuntu Linux, Free DOS |
| Display Size | 17.3'' |
| Display Max Resolution | 1920 x 1080 |
| Chipset | Intel WM490 |
| Processors | 10th Generation Intel Core i5, i7, i9, Intel Xeon |
| Ram Memory | Four (4) x SODIMMS slots, 128 GB DDR4-2667 non-ECC SDRAM; 64 GB DDR4-2667 ECC SDRAM, Transfer rates up to 2667 MT/s |
| Hard Disk Drive | HDD, SSD M2 |
| Graphics | Integrated: Intel UHD Graphics |
| Weight | Starting at 2.76 kg |
| Network Adapter | Integrated Intel I219-LM GbE, vPro, Integrated Intel I219-V GbE, non-vPro |
| WiFi | Yes |
| Web Camera | Optional |
| Dimensions | 39.84 x 26.71 x 2.69 cm |
| Optical Disc Drive | N/A |
| USB | 1 x USB 3.1 Gen 1 (charging) |
| Ports | RJ-45, HDMI 2.0, headphone/microphone combo |
| Power Supply Adapter | 120W or 150W or 200W |