ΑΝΑΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΟ
| Default | |
| Operating System | Windows 11 Home & Pro MAR, Ubuntu Linux, Free DOS |
| Display Size | 12.3" |
| Display Max Resolution | 1920 x 1080 |
| Chipset | Intel SoC (System on Chip) platform |
| Processors | 11th Generation Intel Core i3 / i5 / i7 Processor |
| Ram Memory | Up to 16 GB soldered memory, not upgradable, LPDDR4x-4266 |
| Hard Disk Drive | SSD M2 |
| Graphics | Intel UHD Graphics, Intel Iris Xe Graphics |
| Weight | Total: 1,10 kg |
| Network Adapter | No RJ-45 port |
| WiFi | Yes |
| Web Camera | Optional |
| Dimensions | Total: 283.3 x 208.1 x 14.5 mm |
| Optical Disk Drive | No Optical Disk |
| USB | 1x USB-C 3.2 Gen 2, 1x Thunderbolt 4 / USB4 40Gbps |
| Ports | Headphone/microphone combo jack (3.5mm), Pogo pin connector (8-point) |
| Power Supply Adapter | 45 W or 65 W |