ΑΝΑΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΟ
| Default | |
| Operating System | Windows 11 Home & Pro, Ubuntu Linux, Free DOS |
| Display Size | 13.3" |
| Display Max Resolution | 1920 x 1080 |
| Chipset | Integrated with processor |
| Processors | Intel Core i5/i7 8th Gen |
| Ram Memory | Up to 32 GB DDR4-2400 SDRAM |
| Hard Disk Drive | HDD or M.2 SSD |
| Graphics | Intel UHD Graphics 620 |
| Weight | Starting at 1.35 kg |
| Network Adapter | No RJ-45 port |
| WiFi | Yes |
| Web Camera | Optional |
| Dimensions | 30.66 x 21.52 x 1.69 cm |
| Optical Disk Drive | N/A |
| USB | 2x USB 3.1 Type-C with Thunderbolt support, 2x 2 USB 3.2 Gen 1 (1 Charging) |
| Ports | HDMI, headphone/microphone combo |
| Power Supply Adapter | 65W or 45W |