ΑΝΑΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΟ
| Default | |
| Operating System | Windows 10 Home & Pro MAR, Ubuntu Linux, Free DOS |
| Display Size | 14.0" |
| Display Max Resolution | 1920 x 1080 |
| Chipset | Integrated with processor |
| Processors | Intel Core i5, i7 8th Gen |
| Ram Memory | 8 GB DDR4 |
| Hard Disk Drive | SSD |
| Graphics | Intel HD Graphics 620 |
| Weight | 1.26 kg |
| Network Adapter | 1 Gigabit Ethernet |
| WiFi | Yes |
| Web Camera | Optional |
| Dimensions | 333 x 24.5 x 226 mm |
| Optical Disc Drive | N/A |
| USB | 3 x USB-A 3.0, |
| Ports | LAN, HDMI, VGA, Audio in/out, Cardreader |
| Power Supply Adapter | N/A |