ΑΝΑΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΟ
| Default | |
| Operating System | Windows 11 Home & Pro MAR, Ubuntu Linux, Free DOS |
| Display Size | 14.0" |
| Display Max Resolution | 1920 x 1080 or 1080 x 720 |
| Chipset | Integrated with processor |
| Processors | Intel Core i3 ,i5, i7 8th Gen |
| Ram Memory | Two (2) slots, Up to 32 GB DDR4 |
| Hard Disk Drive | HDD or SSD M2 |
| Graphics | Intel UHD Graphics 620 |
| Weight | 1.52 kg |
| Network Adapter | 10/100/1000 Mb/s Ethernet |
| WiFi | Yes |
| Web Camera | Yes |
| Dimensions | 322.58 x 215.9 x 20.32 mm |
| Optical Disk Drive | Optional |
| USB | Three USB 3.1 Gen 1, One USB Type-C 3.1 Gen 2 |
| Ports | One MicroSD card reader, One micro SIM card slot, One HDMI |
| Power Supply Adapter | 65 W or 95W |