ΑΝΑΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΟ
| Default | |
| Operating System | Windows 11 Home & Pro, Ubuntu Linux, Free DOS |
| Display Size | 14.0'' |
| Display Max Resolution | 1920 x 1080 |
| Chipset | Integrated with processor |
| Processors | 11th generation Intel Core i3,i5,i7 Processors |
| Ram Memory | 2 SODIMM, up to 32 GB DDR4-3200 |
| Hard Disk Drive | NVME M2 SSD |
| Graphics | Integrated: Intel Iris X Graphics, Intel UHD Graphics |
| Weight | Starting at 1.38 kg |
| Network Adapter | Realtek 10/100/1000 GbE NIC |
| WiFi | Yes |
| Dimensions | 32.19 x 21.39 x 1.99 cm |
| Optical Disc Drive | N/A |
| USB | 3x Super Speed USB Type-A 5Gbps signaling rate (1 charging, 1 power), 1x SuperSpeed USB Type-C |
| Ports | HDMI, RJ-45, headphone/microphone combo, AC power |
| Power Supply Adapter | 45 W or 65 W |