ΑΝΑΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΟ
| Default | |
| Operating System | Windows 11 Home & Pro MAR, Ubuntu Linux, Free DOS |
| Display Size | 14.0" |
| Display Max Resolution | 1920 x 1080, 1366 x 768 |
| Chipset | Intel PCH-LP |
| Processors | 11th Generation Intel Core i5-1145G7, 12th Generation Intel Core i3-1215U |
| Ram Memory | Two SoDIMM slots, Up to 64GB DDR4 SDRAM 3200 MHz |
| Hard Disk Drive | SSD M.2 |
| Graphics | Intel UHD Graphics, Intel Iris Xe Graphics |
| Weight | 1.36 kg |
| WiFi | Yes |
| Network | Intel I219-V/Intel I219-LM, Transfer rate 10/100/1000 Mbps |
| Web Camera | optional |
| Dimensions | 20.90 mm x 321.35 mm x 212 mm |
| Optical Disk Drive | N/A |
| USB | Two (2) USB 3.2, Two (2) Thunderbolt |
| Ports | RJ45, Universal audio port, HDMI, Micro SD-card slot, Wedge-shaped lock slot |
| Power Supply Adapter | 60 W, 65 W or 90 W |