ΑΝΑΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΟ
| Default | |
| Operating System | Windows 11 Home & Pro, Ubuntu Linux, Free DOS |
| Display Size | 14.0'' |
| Display Max Resolution | 1920 x 1080 |
| Chipset | Intel SoC (System on Chip) platform |
| Processors | Intel Core i5 / i7 8th Gen, Intel Core i5 / i7 10th Gen |
| Ram Memory | 8GB or 16GB soldered memory, not upgradable |
| Hard Disk Drive | SSD M2 |
| Graphics | Intel UHD Graphics |
| Weight | 1.09 kg - 1.21 kg |
| Network Adapter | Gigabit Ethernet, Intel Ethernet Connection I219-LM (vPro models), Intel Ethernet Connection I219-V (non-vPro models) |
| WiFi | Yes |
| Web Camera | Optional |
| Dimensions | 323 x 217 x 14.95 - 15.4 mm |
| Optical Disc Drive | No Optical Drive |
| USB | 2x USB 3.1 Gen 1 (one Always On), 2x USB-C 3.1 Gen 2 / Thunderbolt 3 |
| Ports | HDMI 1.4b, Ethernet extension connector, Headphone / microphone combo jack, Side docking connector |
| Power Supply Adapter | 45W or 65W |