ΑΝΑΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΟ
| Default | |
| Operating System | Windows 10 Home & Pro, Ubuntu Linux, Free DOS |
| Display Size | 15.6 |
| Display Max Resolution | 1920x1080 |
| Chipset | Integrated with the processor |
| Processors | Intel Core i5, i7 7th Gen |
| Ram Memory | 2 DIMM slots: Up to 32GB 2400MHz DDR4 |
| Hard Disk Drive | SATA HDD or SSD |
| Graphics | Intel HD Graphics 630/P630 |
| Weight | 2 kg |
| Network Adapter | Gigabit Ethernet |
| WiFi | Yes |
| Web Camera | Yes (optional) |
| Dimensions | 17 mm mm x 357 mm x 235 mm |
| Optical Disk Drive | N/A |
| USB | two USB 3.0 ports with PowerShare, One Thunderbolt 3 port (USB-C) |
| Ports | one HDMI 1.4, SD 4.0 |
| Power Supply Adapter | 130 W |